Architektonické štúdio Bratislava zaoberajúce sa tvorbou moderných interiérov a rodinných domov.

INTERIÉR  "I"

rekonštrukcia 3-izbového bytu

Druh projektu:

rekonštrukcia

Typ interiéru:

3-izbový byt

Lokalita:

Bratislava

 

Rok:

2018

Stav:

v realizácii

 

Výmera:

68,39 m2

Kompletná rekonštrukcia 3-izbového bytu v Bratislave. Interiér je navrhnutý v sviežich a svetlých farbách. Nosné prvky interiéru sú v kombinácii bielej, svetlého dreva a svetlo sivej, doplnené o sýtu žltú a modrú. Vo vstupnej hale sme vytvorili dostatok úložného priestoru. Použitím zrkadlových dvierok sa priestor opticky zväčšil a presvetlil. Podmienkou návrhu bolo prípadné uzatvorenie obývačky, kde sme použili skladacie dvere, ktoré pri otvorení zaberú menej miesta ako štandardné dvojkrídlové. Kuchyňa je otvorená s obývačkou a vytvorená v rovnakej materiálovej kombinácii ako zvyšok interiéru. Pôvodný prechod do kuchyne bol zamurovaný sklobetónom, čím umožní prechod svetla do inak tmavej chodby. V kuchyni je použitý obklad v štyle mozaiky. ktorý jej dodal svieži "look".

Projekt:

pre zväčšenie kliknite

 

V klasickej panelákovej miniatúrnej kúpeľni sme navrhli kombináciu obkladu v imitácii deva, mozaiky, ktorá je použitá aj v kuchyni a sivej dlažby. Obostavaním práčky sme zabezpečili dostatok úložného priestoru.
Spálňa je navrhnutá v minimalistickom štýle s výraznou prírodnou tapetou. Minimum nábytku, svetlé farby jej zabezpečili vzdušnosť. Zaujímavým prvkom je tapeta oproti postele v prírodnom motíve.

 

COPYRIGHT ©2O14 11O% STUDIO ARCHITEKTÚRA - INTERIÉRY - DIZAJN - STAVEBNÍCTVO BRATISLAVA